Pure energy 60 kapslí - zdravý, přírodní zdroj energie

Kód: 56
Neohodnoceno
440 Kč
Skladem

Přírodní zdroj energie úplně bez cukru.

Skvělá přírodní alternativa energeťáku, kávy a čaje. Pomůže vám porazit únavu a naplno se soustředit na učení, řízení nebo na práci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak zvládnout všechny úkoly všedního dne? Jak stihnout všechno v práci a ještě být doma za vzornou mámu? Jak se učit na státnice, na zkoušku.

Získej výhodu díky našemu energeťáku v tabletě, který obsahuje ženšen, zelený čaj, kofein, DMAE, guaranu a má skvělé účinky.

Pure energy je přírodní alternativa energetických nápojů, která zlepšuje paměť, zvyšuje koncentraci a zahání únavu. To vše po dobu až 4 hodin v jedné tabletě. 

Jeho přírodní složení je vhodné pro studenty, pracující, manažery, ale i pro sportovce a pro všechny, kteří chtějí svůj čas využít naplno, bez zbytečné prokrastinace. Stále se ptáte jak se efektivně a nejlépe učit na zkoušku nebo státnice, jak dobít energii, hledáte jak nahradit chybějící dopamin hormon? Máme pro Vás řešení.

A komu může ulehčit život?

Vše vytíženám ženám

Studentům

Velkou předností produktu je zlepšení soustředění, které je potřeba například při studiu. Nekonečná šňůra přednášek nebo několikátá zkouška v ředě dokáže pořádně unavit a zatížit organismus. S naším Focusem bude učení efektivnější a zůstane více času na zábavu a kamarády. Jsou to skvělé prášky na učení a na paměť. 

Manažerům a všem pracujícím

V dnešní uspěchané době je potřeba plnit jeden úkol za druhým, a proto je potřeba využít pracovní čas naplno. Není čas na zahálení, prokrastinaci. Naš produkt na soustředění Vám pomůže udržet pozornost i při pozdních odpoledních hodinách, při noční směně, ale i ráno po dlouhé noci. Obchodní schůzka, porada či prezentace přestanou být noční můrou a Vy při nich budete plni energie. 

Sportovcům

Jelikož jsme sami sportovci, tak víme, že je potřeba občas využít nějaký zdravý ,,doping,, - nakopnout se k ještě lepšímu výkonu. Pure energy je vyzkoušený jako čistě přírodní nakopávač, energizér při mnoha sportech. Jeho vlastnosti nejenom tělo nabudí k lepšímu výkonu, ale dodají i jistotu a koncentraci. Velkým přínosem je například při orintačním běhu nebo při MTBO.

Upozornění:

Protože každý den začíná a končí spánkem, je potřeba se pro maximální koncentraci a výkon dobře vyspat. Pokud chcete douhodobě dosahovat maximálních studijních a pracovních výsledků, musíte věnovat pozornost i kvalitnímu spánku. My jsme na to mysleli za Vás a připravili jsme vysoce účinný produkt pro zkvalitnění spánku, založený na zkušenostech našich babiček, který obsahuje mimo jiné kozlík lékařský. Tím produktem je Positive woman.

Nutriční hodnoty v jedné tabletě:

Obsah Množství
Zelený čaj extrakt 220 mg 
Žen-šen extrakt 150 mg 
Guarana extrakt 130 mg
z toho kofein 13 mg
Kofein 80 mg
Kofein celkem 93 mg
Jinan dvoulaločný extrakt 20 mg
DMAE 10 mg
Vitamín B6 - Pyridoxin 5 mg/357% RHP
Vitamín B12 9 μg/360% RHP

 *RHP - Referenční hodnota příjmu

CELKOVÁ HMOTNOST TOBOLKY – 755 mg.

Složení sestupně: ZELENÝ ČAJ EXTRAKT (GREEN TEA EXTRAKT), ŽEN-ŠEN EXTRAKT, GUARANA EXTRAKT 10% Kofein, ŽELATINOVÁ TOBOLKA, KOFEIN BEZVODÝ, JINAN DVOULALOČNÝ EXTRAKT (GINKGO BILOBA), DMAE (Dimetylaminoetanol), PROTISPÉKAVÁ LÁTKA: STEARAN HOŘEČNATÝ (E470b), VITAMIN B6 - PYRIDOXIN HCl, PROTISPÉKAVÁ LÁTKA: FOSFOREČNAN VÁPENATÝ (E341), VITAMIN B 12

Obsah balení: 60 tablet

Doporučené dávkování: 1 tableta při potřebě, pro znásobení účinky je možné užít 2 tablety.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém místě, pečlivě uzavřené. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Vyrobeno v ČR. Distributor: Tomáš Soukup, IČ: 76251721, Prácheň 185, 471 14 Kamenický Šenov